Materiały budowlane i wykończeniowe

Elewacje
Dekoracja ścian
Płytki
Narzędzia
Odzież BHP
Panele podłogowe
Rolety
Wyposażenie łazienki
Elektryka
Hydraulika
Dachy
Ogród
Drzwi
Elektronarzędzia
Roboty koszące
Karnisze

Elewacje

Współpracujemy z marką FOVEO TECH, która oferuje profesjonalne systemy ociepleń budynków i do 13 lat gwarancji na kompletny system ociepleń. Farby oraz tynki w kolorach mieszamy na miejscu. Dodatkowo w ofercie posiadamy różnego rodzaju tynki dekoracyjne o strukturze betonu, drewna lub trawertynu.

Dekoracje ścian

Farby, tapety, panele ścienne, tynki dekoracyjne

Możemy pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w sprzedaży farb. Można u nas znaleźć duży wybór gotowych kolorów renomowanych marek takich jak Dulux, Śnieżka oraz Magnat. Posiadamy również mieszalnik do farb, gdzie można wybierać z gamy ponad 5000 kolorów. Posiadamy zarówno tanie farby inwestycyjne jak i farby dla bardziej wymagających klientów. 

Płytki

Posiadamy bardzo duży wybór płytek podłogowych, schodowych, elewacyjnych oraz ściennych. Na drugim piętrze znajduje się ponad 250 m2 powierzchni wystawowej płytek. Wybierać można spośród różnych materiałów taki jak glazura, terakota, gres oraz klinkier. Posiadamy również namiot, w którym dostępne są tanie płytki dostępne od ręki. Można tam znaleźć tanie płytki inwestycyjne, drugie gatunki lub płytki wyprzedażowe.

Wyposażenie łazienki

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co potrzebne do urządzenia i odświeżenia swojej łazienki. W ofercie posadamy kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, meble łazienkowe, miski wc, stelaże podtynkowe i wiele więcej. 

Panele podłogowe

Na pierwszym pięrze znajduje się bogaty wybór paneli podłogowych do każdego pomieszczenia. Oferujemy panele laminowane oraz winylowe od renomowanych producentów, takich jak Classen, Swiss Krono, Egger i Wenninger i wielu innych. Wśród naszych produktów znajdziesz panele o różnych klasach ścieralności, grubościach, kolorach i wzorach. Zapewniamy również fachowe doradztwo, podkłady i listwy przypodłogowe oraz możliwość zamówienia z dostawą do domu.

Elektronarzędzia

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór elektronarzędzi dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Oferujemy sprzęt wysokiej jakości i niezawodności od renomowanych producentów. Wśród naszych produktów znajdziesz m.in wiertarki, piły, szlifierki, kosiarki, młoty udarowe, wyrzynarki, myjki ciśnieniowe, roboty koszące i wiele innych. Zapewniamy również fachowe doradztwo.

Elektryka

W sprzedaży dostępna jest szeroka gama artykułów elektrycznych takich jak kable, przewody, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy.

Hydraulika

Dostępne są u nas również artykuły hydrauliczne takie jak rury, kształtki, uszczelki, wężyki, zawory i inne.

Drzwi

Przylgowe czy bezprzylgowe? 🤔 Z oszczędnościowym zamkiem magnetycznym czy zamkiem mechanicznym na klucz? U nas znajdziesz idealne drzwi dla siebie. 

Odzież BHP

Do wykonywania różnych zadań niezbędna jest specjalistyczna odzież ochronna. W ofercie posiadamy spodnie robocze, kurtki robocze, buty robocze, rękawice robocze, ochronę wzroku oraz ochronę słuchu. 
Kliszczyński.pl Copyright © 2023
E-mail: kontakt@kliszczynski.pl
Tel: 506-038-550
Market Budowlany Młyn - 21-200 Parczew, ul. 11 listopada 107
Drogeria Laboo - 21-200 Parczew, ul. Kościelna 4